m.me/svietidla24

Výrobcovia

Kategórie
 
 
 
 
 
Naša ponuka
 
 
 

Rootcandles

 

 

 

 

 

Vyberte si takú sviečku, akú hľadáte – v našej ponuke nájdete sviečky zo včelieho i zo sójového vosku.

 

 

 

 

Sviečky Milkhouse Candle obsahujú výlučne prírodný sójový vosk zo sóje pestovanej na stredozápade Ameriky, zmiešaný s čistým včelím voskom.

 

 

Zapáľte si sviečku. Spomaľte. Vytvorte si atmosféru. Bez ohľadu na váš štýl si môžete byť istý, že dostanete vysokokvalitnú sviečku,

 

 

 

 

 

 

Jablko nepadlo ďaleko od stromu: v roku 2009 založil Mick Kittredge, syn zakladateľa Yankee Candle, svoju vlastnú firmu Kringle Candle

 

 

 

 

 

Lucide – belgická firma vyrába inovačné svietidlá rôzneho druhu. So svojou farebnosťou a pestrosťou vynikajú v detských izbách vo svete fantázie.

 

 

 

 

 

 

Spoločnosť TRIO bola založená v roku 1991 v Arnsbergu v Sauerlande. Dnes, takmer o 30 rokov neskôr,

 

            

 

Mladá dynamická značka EMITHOR stvárňuje funkčné a technické osvetlenie tak, aby zároveň pôsobilo vkusne a esteticky. 

 

 

 

Obľúbená značka svietidiel PREZENT má na slovenskom trhu už dlhoročnú tradíciu. Výrobky tohto radu nájdete v širokej sieti obchodných partnerov

 

 

 

 

Markslöjd bol založený v roku 1963 v malebnej Markovej dedine uprostred Varbergu a Boråsu. Je to malá remeselná spoločnosť, ktorá vyrástla

 

 

 

Spoločnosť LUXERA zakladá svoj medzinárodný obchodný úspech na dlhoročných skúsenostiach s vývojom, výrobou i predajom svietidiel.

 

 

 

 

 

 

Tilago – svietidlá Tilago sú ručne maľované svietidlá. Sklo týchto svietidiel pochádza z Talianska, a maľujú ich v meste Székesfehérvár v Maďarsku.

 

 

 

Searchlight – anglický výrobca je už na trhu svietidiel od roku 1945. Výnimočnosť  a elegancia sú neprekonateľná dvojica.

 

 

Spoločnosť Redo Group sa zaoberá ponukou svietidiel od roku 2000, behom posledných rokov firma zažíva veľké úspechy a rozrastá sa

 

 

 

Rábalux – táto maďarská firma je už niekoľko rokov na trhu v oblasti osvetľovacej techniky. Vyrába do interiéru aj do exteriéru svietidlá v klasickom aj v modernom prevedení.

 

 

 

 

Nedes – cieľom tejto slovenskej spoločnosti je vývoj vysoko kvalitných a spoľahlivých produktov v oblasti osvetlenia. 

 

LEGRAND VALENA

eglo my light my style

 

 

 

 

LEGRAND JE SVETOVÝ ŠPECIALISTA PRE ELEKTRICKÉ INŠTALÁCIE A DIGITÁLNE SYSTÉMY BUDOV. Legrand sa orientuje na technicky dokonalé, inovačné a dizajnovo prepracované riešenia. Má svoje obchodné zastúpenie na Slovensku už od roku 1996.

 

 

 

 

 

 

Globo – firma bola založená v Rakúsku v roku 1998, svietidlá sú distribuované do viac ako 50tich krajín sveta. Pre Globo je dôležitá harmónia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia