m.me/svietidla24

PADDYWAX CANDLE

Kategórie
 
 
 
 
 
Naša ponuka
 
 
 

PADDYWAX CANDLE

 

Zapáľte si sviečku. Spomaľte. Vytvorte si atmosféru. Bez ohľadu na váš štýl si môžete byť istý, že dostanete vysokokvalitnú sviečku,

šetrnú k životnému prostrediu. Každá PADDYWAX sviečka obsahuje ručne odlievanú zmes sójového vosku a nádherné vône v štýlových pohároch s bavlnenými knôtmi. Poháre majú čistý, jednoduchý a moderný dizajn a preto ich budete milovať aj po vypálení sviečky.

DIZAJN
Za každou sviečkou je príbeh. Téma, miesto, nápad atď. Potom sa tento príbeh pretaví do nádoby. Všetky zložky PADDYWAX sviečok si firma navrhuje interne: od materiálov, tvarov, až po balenie, v Nashville (Tennessee, USA).

VÔNE
PADDYWAX spolupracuje s parfumérmi, ktorí používajú tie najkvalitnejšie ingrediencie z celého sveta a starostlivo vytvárajú príbeh o vôni, ktorý je doplnený farbou a dizajnom každého jedného pohára.

ODLIEVANIE SVIEČOK
Po vyrobení nádoby a namiešaní vôní, je čas odliať sviečku! Každá sviečka sa odlieva ručne v PADDYWAX továrni v Nashville, kde sa zmieša vôňa so zmesou sójového vosku a do sviečok sa vložia bavlnené knôty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia